Podsumowanie AutoEvent 2017
2017-07-08
AutoEvent 2018: Mistrzostwa Świata w… Rawie Mazowieckiej!
2018-04-04

Bezpłatna wejściówka od DATA INTERCHANGE. Pierwszy konkurs!

Uwaga uczestnicy konferencji AUTOEVENT 2018!

19 marca br. ruszył konkurs wiedzy o firmie DATA INTERCHANGE. Udział w konkursie to szansa na otrzymanie bezpłatnego uczestnictwa w tegorocznej konferencji AutoEvent, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca w hotelu OSSA Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej.

Organizatorami konkursu „Bezpłatny bilet uczestnictwa od DATA INTERCHANGE” są DATA INTERCHANGE oraz Polska Izba Motoryzacji, organizator AutoEventu. Konkurs (trzy edycje) przeprowadzany zostanie on-line, na stronie www.autoevent.pl oraz www.datainterchange.com/pl. Konkurs będzie trwał do dnia 10 czerwca 2018.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Pierwsza edycja rozpoczyna się w dniu 19 marca a losowanie nagród nastąpi 12 kwietnia. Druga odsłona ruszy 18 kwietnia a jej rozstrzygnięcie – 11 maja. Rozpoczęcie ostatniej edycji konkursu to 16 maja a losowanie nagród 11 czerwca – osiem dni przed AutoEventem.

Zasada konkursu pod względem technicznym jest prosta –  wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania umieszczone na jednej ze stron  internetowych. Czy będzie łatwo w obszarze merytoryki? To czas pokaże.

Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, zostanie rozlosowana nagroda w postaci bezpłatnego uczestnictwa w konferencji AutoEvent 2018. Uczestnikiem konkursu może być osoba delegowana do udziału w konferencji AutoEvent 2018 przez zarząd firmy albo osoba, która już zgłosiła swoje uczestnictwo w konferencji AutoEvent 2018. W  przypadku wygrania nagrody Organizator Konferencji AutoEvent 2018 zwróci koszty opłaconego uczestnictwa.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.autoevent.pl.

Pamiętaj – 19 marca 2018 rusza „Bezpłatny bilet uczestnictwa od DATA INTERCHANGE”!

 

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.