Konkurs

Bezpłatna wejściówka od DATA INTERCHANGE

Rusza konkurs wiedzy o firmie DATA INTERCHANGE. Udział w konkursie to szansa na otrzymanie bezpłatnego uczestnictwa w tegorocznej konferencji AutoEvent.

Zasada konkursu pod względem technicznym jest prosta – wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania poniżej.

Uczestnikiem konkursu może być osoba delegowana do udziału w konferencji AutoEvent 2018 przez zarząd firmy albo osoba, która już zgłosiła swoje uczestnictwo w konferencji AutoEvent 2018. W przypadku wygrania nagrody Organizator Konferencji AutoEvent 2018 zwróci koszty opłaconego uczestnictwa.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.autoevent.pl.  Kim jest Data Interchange?
  Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) dla sektora automotive. Jest wiarygodnym dostawcą z 30-letnim doświadczeniem, czego potwierdzeniem jest wiele tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) i ERP dla sektora automotive. Jest wiarygodnym dostawcą z 10-letnim doświadczeniem, czego potwierdzeniem jest wiele tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) dla sektora automotive. Jest wiarygodnym dostawcą z 16-letnim doświadczeniem, czego potwierdzeniem jest wiele tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.

  Co to jest EDI?
  EDI jest to elektroniczna wymiana dokumentów biznesowych między systemami informatycznymi partnerów handlowych przy minimalnej interwencji człowieka. EDI umożliwia automatyzację całego procesu od zamówienia do zapłatyEDI jest to system wspomagania zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.EDI jest to program do zarządzania ruchem produktów w magazynach

  Jakie są największe korzyści EDI?
  Krótszy czas kompletacji zapasów i lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowejRedukcja wad wyrobów gotowych i produktów pozostających w produkcjiRedukcja błędów, bezpieczne transakcje oraz oszczędność czasu i pieniędzy

  Czy protokół OFTP i OFTP2 został napisany przez Data Interchange?
  NieTakTylko protokół OFTP

  Do jakich organizacji należy Data Interchange?
  IEC i AIAGETSI I ODETTEODETTE, AIAG i GALIA

  Twoje dane


  Wysyłając zgłoszenie w konkursie akceptujesz regulamin.

  Aby wysłać zgłoszenie podaj wynik: