Wystawa


towarzysząca konferencji



Powierzchnia wystawiennicza taniej do 22.04.2024

AutoEvent to nie tylko miejsce wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów biznesowych … to też miejsce prezentowania innowacji produktowych i procesowych.

Konferencji AutoEvent towarzyszy wystawa targowa, gdzie na stoiskach firmy promują swoje produkty i usługi. Z roku na rok te mini targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W roku 2023 wśród wystawców było 15 firm z sektora automotive o zróżnicowanej ofercie wystawienniczej.

POWIERZCHNIA WYSTAWIENNICZA 6 m2
do 22.04.2024 od 23.04.2024
3.000,00 netto 4.000,00 netto

Po zakończeniu części oficjalnej konferencji, przed rozpoczęciem uroczystej Gali, zaplanowaliśmy możliwość networkingu w przestrzeni wystawców. Spotkaniu, które potrwa od godz. 18:00 do godz. 20:00 towarzyszyć będzie możliwość skorzystania z Open Baru.

W gronie dotychczasowych wystawców targów w ramach konferencji AutoEvent znalazły się m.in. takie firmy jak: COMARCH, Editel, FANUC, Santander Leasing, Amber, Forty, CYGNUS, BEJ-POL, Balluff, DEKRA Certification, Geo Globe Polska, Philips, HUB Logistics, Andea SOLUTIONS, EJOT Polska, Schoeller Allibert, DB Schenker, NG Engineering, FreeEn, Cargo Logistics, Lohmann, Exact Systems, Raben, Tesa Tape, Mitsubishi Electric, etc.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.