O wydarzeniu


AutoEvent
- konferencja dla przemysłu motoryzacyjnegoBranżowa konferencja "AutoEvent" organizowana jest przez Polską Izbę Motoryzacji nieprzerwanie od roku 2005. Uczestnikami tego największego corocznego spotkania są przedstawiciele firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów (na tzw. pierwszy montaż), czyli TIER1, TIER2, TIER3 oraz OEM. W gronie uczestników są również firmy zajmujące się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.

Dużą grupę stanowią firmy świadczące takie usługi jak: transport i logistyka, pośrednictwo w poszukiwaniu zasobów ludzkich, finansowanie działalności, kontrola jakości, certyfikacja produktów i usług, etc.

 

AutoEvent jest również wydarzeniem gdzie świat biznesu motoryzacyjnego spotyka się ze światem nauki i administracji państwowej. Jest to doskonała okazja do wymiany myśli, doświadczeń ale również do nawiązania współpracy w obszarze finansowania czy też kooperacji na poziomie badawczo - rozwojowym.

Corocznie w spotkaniu udział bierze kilkaset osób (290 - 350). Dominującą grupę stanowią przedstawiciele firm z branży automotive operujących na terenie Polski. Spotkać można jednak reprezentantów z przemysłu motoryzacyjnego z takich państw jak: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia. Nierzadko w AutoEvencie uczestniczą kilkunastoosobowe delegacje z poszczególnych państw.


Szczegóły
wydarzenia


AutoEvent jest spotkaniem trzydniowym, odbywającym się w zamkniętych ośrodkach, kompleksach hotelowych typu Congress&SPA. Integralne wydarzenia towarzyszące konferencji to:
- wystawa targowa (25 - 35 firm) z tendencją wzrostową,
- rozmowy kooperacyjne B2B,
- seminaria eksperckie,
- rozstrzygnięcia dwóch plebiscytów: "Menedżer Roku" i "Inwestycja Roku" oraz dodatkowych konkursów organizowanych przez firmy uczestniczące,
- dwa wieczory integracyjne o charakterze rozrywkowym.
W tym trzydniowym spotkaniu, w charakterze panelistów, wykładowców biorą również udział wybitni ekonomiści, przedstawiciele resortów administracji państwowej. Konferencja odbywa się pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.