Warsztat: Przegląd standardów i wymogów w motoryzacji
2022-06-10
Szukasz pracownika, skontaktuj się z nami
2022-06-29

Warsztat: Branżowe Centrum Umiejętności dla sektora motoryzacyjnego

Nowe era w motoryzacji – dotychczas to hasło najczęściej utożsamialiśmy z rewolucją Przemysłu 4.0, rozwojem technologii związanej z elektromobilnością, czy wpływem zmian klimatycznych na działalność sektora pod kątem ograniczenia emisji spalin oraz redukcji dwutlenku węgla powstającego w procesie produkcji i eksploatacji pojazdów. Nic bardziej mylnego, nadchodzi kolejna nowa era w motoryzacji – Branżowe Centrum Umiejętności dla sektora motoryzacyjnego.

Ponad 1,4 mld PLN to łączny budżet 120 centrów, które zrewolucjonizować mają dotychczasowy system rozwoju kompetencji i umiejętności obecnych i przyszłych pracowników sektora. Ogromne środki finansowe po raz pierwszy skierowane będą bezpośrednio do przedsiębiorców oraz ich stowarzyszeń, zrzeszeń i izb gospodarczych po to, aby podnieść jakość nabywanych umiejętności, a także nadążyć za rozwojem technologicznym przemysłu.

O celach Branżowych Centrów Umiejętności, zaletach i wadach tego rozwiązania oraz potencjalnych szansach i ryzyku związanym z tworzeniem tej innowacyjnej koncepcji rozmawiać będziemy już I dnia konferencji AutoEvent 2022 tj. 21 czerwca 2022 r o godz. 16:30-18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem kompetencji pracowników sektora motoryzacyjnego.

Krzysztof Świerk
Dyrektor ds. edukacji i kompetencji w sektorze motoryzacyjnym Polskiej Izby Motoryzacji

Zapraszamy do udziału:

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.