AutoEvent 2022: Polska w TOP3 pod względem zatrudnienia w automotive. W fabrykach pracuje ponad 224 tys. osób
2022-06-10
Warsztat: Branżowe Centrum Umiejętności dla sektora motoryzacyjnego
2022-06-10

Warsztat: Przegląd standardów i wymogów w motoryzacji

Minione dwa lata nie rozpieszczały producentów z sektora automotive. Liczba wyzwań, przed którymi stanęła cała branża (COVID 19, przerwane łańcuchy dostaw, problemy z półprzewdonikami, cyberataki na infrastrukturę, inwazja Rosji na Ukrainę) wywołuje częste bóle głowy i powody do frustracji w organizacjach. 

Zmiany w branży, rozpędzone niczym najszybsze japońskie pociągi, przynoszą nam coraz więcej wyzwań. Jak stanąć im naprzeciw i uniknąć zderzenia ze ścianą? Jak reagować na wymienione zagrożenia? Czy jesteśmy w stanie się z tym uporać sami? Jak się w tym odnaleźć? Jak sobie z tym poradzić? Co nas jeszcze czeka w najbliższym czasie w sferze wymagań systemowych? Za co zabrać się na początku? Czego mogą wymagać od nas OEM w najbliższym czasie?

Na te i inne pytanie postaramy się Państwu odpowiedzieć podczas warsztatów Jakie zmiany zostały wprowadzone 2022-2023 w IATF 16949, a jakich można się jeszcze spodziewać? Którymi oczekiwaniami OEM wobec dostawców w zakresie ISO 27001, ISO 22301 i TISAX należy się pilnie zająć?”, które będziemy mieli przyjemność poprowadzić dla Państwa podczas najbliższej konferencji AutoEvent 2022.

Tomasz Romanik
Dyrektor Operacyjny
DEKRA Certification sp. z o.o

Tomasz Szczygieł
Ekspert DEKRA Certification sp. z o.o

Zapraszamy do udziału:

 

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.