Metroplan oferuje kompleksowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych
2018-05-16
Data Interchange dostawcą EDI dla Boryszew S.A. Oddział Maflow
2018-05-28

Suchy lód może zastąpić człowieka na kolejnych etapach produkcji

Powiało chłodem! Suchy lód może zastąpić człowieka na kolejnych etapach produkcji samochodu. Dotychczas tysiące pracowników przy użyciu drucianych szczotek, chemikaliów czy własnych rąk godzinami szorowało powierzchnię urządzeń czy karoserii. Tymczasem drobinki zamrożonego dwutlenku węgla wielkości ziaren cukru wydmuchiwane sprężonym powietrzem usuwają wszelkie zanieczyszczenia w ciągu sekundy. Docierają do trudnodostępnych miejsc i są wystarczająco delikatne, by wykluczyć uszkodzenie powierzchni.

Właściciel tego patentu, firma Coldjet będzie jednym z uczestników https://autoevent.pl/ wiodącego wydarzenia na rynku motoryzacyjnym. Przyjedź i sam posłuchaj co się dzieje na rynku.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.