Zarządzanie transformacją i efektywnością kosztową przedsiębiorstw w UE: wyzwania i perspektywy
2024-04-11
Polityka handlowa USA wobec sektora motoryzacyjnego w UE
2024-05-08

Porozmawiajmy o sztucznej inteligencji

Miło nam ogłosić, że Pan Tomasz Klekowski dołączy do grona prelegentów na nadchodzącym AutoEvent! Pan Tomasz to znana postać w świecie technologii, współzałożyciel Intelligent Leadership Hub oraz twórca programu Biznes.AI na Akademii Leona Koźmińskiego. Jego bogate doświadczenie w dziedzinie AI, cyberbezpieczeństwa oraz telekomunikacji zapowiada pasjonujące dyskusje o przyszłości motoryzacji.

Pan Tomasz Klekowksi podzieli się swoimi przemyśleniami na temat roli i wpływu sztucznej inteligencji w branży motoryzacyjnej. W trakcie dyskusji o zastosowaniu AI w motoryzacji będziemy mówić o m.in. o takich obszarach zastosowania jak:

  • Optymalizacja badań i rozwoju (R&D)
  • Projektowanie pojazdów
  • Poprawa doświadczeń użytkowników w pojazdach
  • Rozwój jazdy autonomicznej
  • Zwiększenie odporności na cyberataki

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem, aby lepiej zrozumieć potencjał i wyzwania związane z generatywną SI w branży automotive.

Generative AI for Automotive: Industry Report 2024

Dołącz do nas na AutoEvent, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji do zdobycia wiedzy od czołowych ekspertów branży!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.