AutoEvent, to unikatowa wiedza o tym co się dzieje w Polsce i na świecie
2019-05-08
Tesla na AutoEvent 2019
2019-05-27

Piętnaście lat minęło… 


Już za niespełna miesiąc, w dniach 12-14 czerwca w Rawie Mazowieckiej, odbędzie się XV jubileuszowa konferencja branżowa, której uczestnikami są firmy z przemysłu motoryzacyjnego.

Tak, tak – minęło już piętnaście lat od pierwszego, dorocznego spotkania, organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji. Sama Izba w tym roku również obchodzi swój jubileusz, czyli 25 lat od momentu jej powołania do życia przez przedstawicieli firm z sektora motoryzacyjnego.

Przemysł kiedyś a przemysł dzisiaj to nieporównywalny ciąg zachodzących zmian na przestrzeni lat: ilość produkcji została wzmocniona o jakość, pojawiło się setki nowych firm, Polską interesują się coraz to nowi, zagraniczni inwestorzy, lokując swoje fabryki w naszym kraju czy chociażby korzystając z produktów i usług firm znad Wisły. Można rzec, że staliśmy się potęgą jako dostawcy cześci i komponentów nowych pojazdów.

Z pewnością również Polska Izba Motoryzacji jak i właśnie AutoEvent miały w tym rozwoju swój wkład poprzez ułatwianie nawiązywania kontaktów, udział w misjach zagranicznych, gdzie celem była promocja Polski i firm czy chociażby współpracę z ministerstwami i rożnymi instytucjami państwowymi, które dzięki Izbie poznawały stopniowo czym jest polski przemysł motoryzacyjny.

Spotkajmy się zatem po raz piętnasty już za niespełna miesiąc w Rawie Mazowieckiej.
Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.