Coraz lżejsze karoserie
2018-05-23
WARSZTAT 21 czerwca: Wpływ mechanizmu podzielonej płatności na płynność przedsiębiorstw
2018-06-06

Lider musi mieć wizję i wartości

Dowiedz się, jak ważną rolę w biznesie odgrywają wyższe emocje, oparcie o wartości i rozwój osobisty pracowników.

Przełożenie zasad neuronauki na przywództwo!. Ludźmi trzeba zarządzać poprzez smart power, dzieki której zespół chce robić to, czego chce lider. Nagrody i kary są potrzebne, ale nie wystarczają, lider musi mieć także wizję i wartości, bo to one przyciągają pracowników. Emocje motywują skuteczniej niż logika. I to one tworzą innowacje!

Nowoczesne badania mózgu udowodniają, że najlepszą motywacją do działania jest harmonijne połączenie racjonalnej argumentacji z emocjonalnym zaangażowaniem. Neuronauka ujawnia, że intuicja to niedoceniany aspekt umysłu, którego poznanie i wykorzystanie daje przewagę w podejmowaniu decyzji i w negocjacjach. Wykorzystaj tę wiedzę!

Hard Power to styl zarządzania za pomocą nagród i kar. Soft Power opiera się na wartościach oraz inspirowaniu wizją. Silne strony obu tych podejść łączy i rozwija Smart Power – zarządzanie, które bazuje na neurowiedzy.

Gościem specjalnym tegorocznego AutoEvent 2018, www.autoevent.pl będzie P. Rafał Ohme,

Profesor psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, przez lata związany z Polską Akademią Nauk. Stypendysta Fulbrighta w Kellogg School of Management (USA). Honorowy profesor na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA), był wykładowcą na Uniwersytecie Renmin w Pekinie (Chiny). Zasiada w Radzie Nadzorczej NMSBA (Holandia). Założyciel międzynarodowej firmy badawczej NEUROHM i szkoleniowej INEMO. Laureat konkursu EY Przedsiębiorca Roku (Polska). Współtwórca neuronauki konsumenckiej. Na studia w USA zarobił, grając na gitarze w barach Chicago.

Komentarze, które można znaleźć w internecie na temat Pana Profesora Ohme przyciągają dość mocno uwagę : „Prof. Ohme to człowiek wyjątkowy – charyzmatyczny, inspirujący, z ogromną wiedzą na temat ludzkiej psychiki. Zdolny porwać tłumy i zainicjować zmianę u największych sceptyków. Wykład prof. Ohme to jazda bez trzymanki przez siłę emocji i intuicji, a także wspaniały show, który mija zdecydowanie za szybko. Dziękujemy za uświadomienie, że najważniejsze jest czucie, prezesi po prostu czasem muszą wyłączyć neurony lustrzane…”

„Perfekcja w przygotowaniu wykładu. Intrygujący mówca. Zachęca do myślenia i refleksji nad tym, co robimy i w jaki sposób. Inspiruje do pracy nad sobą, dbałości o nasz umysł i dobrą energię.” 

Biorąc pod uwagę powyższe zapraszamy do rejestracji jeszcze dziś aby móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wykładzie!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.