Wykład wprowadzający: Dr Małgorzata Bonikowska, Prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych
2022-05-12
Kryzys klimatyczny czy gospodarczy?
2022-05-27

Jak zmieni się gospodarka w epoce Carmageddonu?

❗ Ostatnie miesiące pokazały, że dużą motoryzacyjną fabrykę można przenieść w ciągu miesiąca do innego kraju i natychmiast uruchomić tam produkcję.

❗ Zniszczone przez pandemię łańcuchy dostaw odbudowują się teraz wyznaczając przyszłe standardy, które będą obowiązywać przez lata.

❓Jak zmieni się gospodarka w epoce Carmageddonu i wejścia na rynek nowego pokolenia, wychowanego już w środowisku smartfonów i mobilnych aplikacji?

Opowie o tym otwierający AutoEvent 2022 wykład pt. „Gdy jutro nie będzie już takie jak wczoraj, czyli wyzwania dla dostawców motoryzacyjnych w obliczu zmian geopolitycznych”.

Autorka, dr. Małgorzata Bonikowska, specjalistka ds. stosunków międzynarodowych i doradca rządowy wielokrotnie swoimi analizami porywała managerów różnych branż, a jej przewidywania okazywały się zaskakująco bliskie rzeczywistości, choć nie zawsze optymistyczne.

Już dziś zapraszamy do rezerwacji miejsca na wyjątkowy szczyt polskiej motoryzacji 2022 👉 AutoEvent

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.