AutoEvent 2018: Partnerzy wydarzenia; kilkadziesiąt nowych firm; przybywa uczestników. Cztery ostatnie stoiska!
2018-05-16
III konkurs: Bezpłatna wejściówka od DATA INTERCHANGE
2018-05-21

II edycja konkursu rozstrzygnięta!

Firma Data Interchange oraz Polska Izba Motoryzacji informują, że drugą edycję konkursu „Bezpłatny bilet uczestnictwa od Data Interchange” został rozstrzygnięty.

Zwycięzcą została Pani z firmy International Quck Service Polska, która poprawnie odpowiedziała na pięć quizowych pytań:

  1. Jak nazywa się  standard EDI stosowany  w europejskim przemyśle motoryzacyjnym ?ODETTE
  2. Jak nazywa się  standard EDI , który jest  najczęściej stosowany w Europie ?EDIFACT
  3. Co to jest  Dinet Integration Network ? To globalna sieć wymiany wiadomości B2B, która umożliwia wymianę najważniejszych dokumentów biznesowych z partnerami handlowymi na całym świecie.
  4. Jakie dane możesz udostępnić swoim dostawcom  dzięki rozwiązaniu EDI ? Analiza możliwości dostawcy, Wprowadzenie nowego dostawcy, Zarządzanie łącznością
  5. Jaki rodzaj dokumentów   handlowych możesz przetwarzać  dzięki rozwiązaniu EDI ? Awiza wysyłki (ASNs), Faktury, Zamówienia, Prognozy zamówień 

Zwyciężczyni drugiej edycji gratulujemy

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.