Czynnik ludzki w bezpieczeństwie informacji
2018-05-30
Bank pomaga szukać odpowiedzi na wyzwania sektora automotive
2018-06-06

GeoGlobe: Zalety wyrobów termoformowanych próżniowo

Estetyka, wysoka jakość czy trwałość wyrobu to tylko kilka zalet wyrobów termoformowanych próżniowo, które oferuje firma Geo Globe Polska z Mikołowa. Takie właśnie są elementy wyłożeń zewnętrznych i wewnętrznych do pojazdów użytkowych i transportu publicznego produkowane w technologii termoformowania. Nie bez znaczenia są także niskie koszty wdrożenia elementów do produkcji  w stosunku do technologii wtrysku

Firma Geo Globe Polska oferuje swoim klientom kompleksową realizację zamówień. W przypadku produkcji elementów wyłożeń zewnętrznych i wewnętrznych wraz z klientem analizowane są aspekty technologiczne jeszcze na etapie projektowania części, tak aby detal spełniał wymogi jakie stawia właśnie ta technologia i wymagania klienta. W kolejnym etapie wykonywane są narzędzia prototypowe oraz części, aby sprawdzić czy to co powstało w fazie projektowej  pasuje z całością wyrobu . Po zatwierdzeniu detali prototypowych wykonywane są narzędzia  oraz produkcja seryjna elementów.

Elementy termoformowane są wyrobami dedykowanymi pod konkretnego klienta, dlatego tak ważne jest poznanie jakie czynniki są najważniejsze dla danego wyrobu. Klient ma możliwość wyboru materiału dla swojego produktu w zależności od tego w jakich warunkach „ma pracować”. Mogą to być materiały specjalne przygotowany tylko dla branży lotniczej, kolejowej czy motoryzacyjnej. Prócz podstawowej gamy kolorów dostępnych na rynku, klient nierzadko ma możliwość wyboru kolor indywidualnie.  Dzięki technologii termoformowania próżniowego klient ma możliwość szybkiego urzeczywistnienia swoich pomysłów.

 

Geo Globe Polska Sp. z o.o. Sp. k. ● ul. Dzieńdziela 30 ● 43-190 Mikołów ● tel. +48 32 226 07 96 ● fax +48 32 226 05 05

www.geoglobe.pl ● email: sekretariat@geoglobe.pl ● Zapraszamy do współpracy

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.