Już dziś wielu managerów branży automotive stawia sobie pytania: Jaka przyszłość czeka nas w nadchodzących tygodniach i miesiącach? Jak wpłynie ona na kształtowanie strategicznych decyzji biznesowych? Jak zmieni dotychczasowe modele biznesowe? Jak ostatecznie wpłynie na wyniki finansowe sektora? Na te i wiele innych pytań, znajdą Państwo odpowiedź podczas tegorocznej konferencji AutoEvent 2022.

Gdy jutro nie będzie już takie jak „wczoraj” – czyli szybka zmiana modelu biznesowego dostawców motoryzacyjnych w obliczu zmian geopolitycznych – to przewodnie hasło tegorocznego spotkania firm z sektora motoryzacyjnego, które odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Zawierciu. Tak – to już za prawie miesiąc ponownie, już po raz XVII spotkamy się razem, aby omówić to co działo się w Polsce i na świecie na przestrzeni minionego roku, poruszymy tematy związane z wpływem zmian geopolitycznych na dalsze funkcjonowanie sektora oraz razem postaramy się znaleźć rozwiązania dla bieżących problemów dostawców z branży motoryzacyjnej.

Jeśli interesują Państwa bieżące problemy sektora oraz poszukiwanie rozwiązań w gronie najlepszych ekspertów, prosimy już dziś zarejestrować się na to wyjątkowe wydarzenie – www.autoevent.pl/zgloszenia/

W tym roku organizator, Polska Izba Motoryzacji wraz z Partnerami zaplanowała szereg wystąpień eksperckich, referatów, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych, które są nieocenionym źródłem wymiany wiedzy i doświadczeń.

W ramach trzydniowej konferencji zaplanowaliśmy dla Państwa pięć bloków tematycznych:

  • Dekompozycja globalnej gospodarki – nowe reguły gry.
  • Polityka a motoryzacja – wspływ rewolucji klimatycznej na przemysł motoryzacyjny.
  • Transformers czy Carmageddon ciąg dalszy. Czy UE i Polska jest nadal atrakcyjnym miejscem do inwestowania w sektorze automotive?
  • „EDU-Supercharger” – sprawne rozwijanie kompetencji w trójstronnych porozumieniach.
  • Jak kryzys demograficzny i geopolityczny zmieni rynek pracy?

W ramach powyższych bloków poruszymy dla Państwa wiele ciekawych zagadnień, których szczegóły znajdą Państwo w programie AutoEvent 2022 – https://autoevent.pl/program-autoevent-2022.

Nowością tegorocznego AutoEvent będą spotkania warsztatowe, które zaplanowaliśmy pierwszego dnia konferencji. Wśród ciekawych inicjatyw znajdą Państwo m.in. spotkanie dot. powołania konsorcjum Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) – które ma być odpowiedzią na luki kompetencyjne identyfikowane w branży. Wsparcie finansowe zaplanowane na budowę BCU zapewne zainteresuje wielu z Państwa, dlatego też szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym 3-dniowym wydarzeniu.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.