AutoEvent 2019 na etapie organizacji bije rekordy zainteresowania
2019-04-24
AutoEvent, to unikatowa wiedza o tym co się dzieje w Polsce i na świecie
2019-05-08

AutoEvent 2019 lista firm, które dołączyły do wydarzenia

Do konferencji AutoEvent (12-14.06.2019, Hotel Ossa Congress & SPA ul. Ossa 1, Rawa Mazowiecka) pozostało 7 tygodni a liczba zapisanych firm wygląda imponująco. Każdy kto miał okazję uczestniczyć w Konferencji wie, że AutoEvent jest spotkaniem, na którym zdobywa się ważne kontakty, a często również i kontrakty, ponieważ uczestniczą w nim osoby zarządzające największymi fabrykami pojazdów w Polsce, przedstawiciele działów zakupów, a także najwięksi producenci części, komponentów jak i dostawcy usług dla branży. To, że warto być, potwierdzają nie tylko opinie uczestników, ale również obecność  znakomitych gości.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.autoevent.pl

Poniżej lista Firm, które potwierdziły swój udział. Serdecznie zapraszamy do rejestracji Firmy, które jeszcze się nie zgłosiły na AutoEvent 2019!

andrzej.szot@bsigroup.com 3M Poland Sp. o.o., Aluprof S.A., bekuplast S.A., BEJ-POL PPHU, BG-Bcons d.o.o., BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A., Bodycote Polska Sp. z o.o. BORA POLAND Sp. z o.o., Boryszew Automotive Plastics, BSI Group Polska Sp. z o.o., Cygnus Sp. z o.o., S.K., Data Interchange Sp. z o.o., Ejot Polska, Electropoli Poland Sp z o.o., ERGO POS Sp. z o.o., Equinix (Poland) Sp. z o.o. , Exact Systems S.A., EXCOR Sp. z o. o., FANUC Polska Sp. z o.o., FlexLink Systems Polska Sp. z o.o., FNS Fermot S.A., FOKA ENGINEERING, Formel D, FORTY, Galwan Sp. z o.o., Gefco Polska, Geo Globe Polska Sp. z o.o. Sp.K, Goodman Poland Sp. z o.o., GRAFORM, Granulat – Chmielarz Sp.j., Gravotech Sp. z o.o., Greygoose Outsourcing Sp. z o.o., Infolet Sp. z o.o., Invenio QD Sp. z o.o., Inżynierowie.com Sp. z o.o., JKJ METAL Sp. z o.o., Kuehne+Nagel Sp. z o.o., Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o., LEADEC Sp. z o.o., Mac Servis, MCS Sp. z o. o., Megatech Industries Tomaszow Sp. z o.o., Metroplan Polska Sp. z o.o., Nexteer Automotive Poland, NGPlast Sp. z o.o., NG Engineering Sp. z o.o., Oberaigner Powertrain GmbH, Ochbart, Omni 3d Sp. z o.o, Ornsson Solutions Sp. z o.o., NOYEN Sp. z o.o., Paul Craemer GmbH, Personal Service, PGO S.A , Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., PLASMET Czechowicz sp.j., Plastwil Sp. z o.o., PRO-CARS GROUP Sp. z o.o., Q Consult Pawel Kostecki, QUALITY SYSTEMS Sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., Schaumaplast-Organika Sp. z o.o. Schnellecke Polska Sp. z o.o., SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o., Simon-Kucher & Partner Sp. z o.o., Siemens Industry Software Sp. z o.o., SKK S.A., SJM Eurostat S.A.S., Spółdzielnia Pionier, Stemmer Imaging Sp. z o.o., Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o., Techniplast Sp z o.o., tesa tape, TR Fastenings, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. , Urząd Miasta Częstochowy, VENTOR | Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu, VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o., VISLINE EXPRESS Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Weil Engineering GmbH, Zakład Wielobranżowy GALWANIZERNIA Sp. z o .o., Zakłady Metalowe Postęp S.A.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.