AutoEvent 2018- Podsumowanie
2018-07-06
Koalicja BMW i Mercedesa
2019-03-14

XV Jubileuszowa edycja konferencji AutoEvent 2019

Szanowni Państwo,        

za niewiele ponad 3 miesiące rusza najbardziej prestiżowa impreza przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

12-14 czerwca 2019 w dobrze znanym Wam Hotelu Ossa Congress & SPA**** nieopodal Rawy Mazowieckiej spotkają się managerowie najważniejszych firm automotive działających w Polsce. Systematycznie będziemy Was informować o przygotowywanych na spotkanie wydarzeniach, niespodziankach oraz o ludziach, którzy będą z nami.

Dziś na początek człowiek, który przywita nas wszystkich już pierwszego dnia.

Legendarny Jasiek Mela. Jeszcze niedawno mały, dzielny chłopiec, który mimo swoich ułomności pokonywał przeszkody, jakim nie dałoby rady większość pełnosprawnych dorosłych. Najmłodszy w historii zdobywca biegunów: północnego i południowego w ciągu jednego roku. Pierwszy niepełnosprawny, który dokonał takiego wyczynu. Dziś Jan Mela, podróżnik, działacz społeczny i motywator stał się inspiracją także dla czołowych managerów w Polsce i zagranicą.

Będzie naszym Gościem Specjalnym, który poprowadzi wykład inauguracyjny dotyczący motywacji. Wielu szczegółów zdradzić nie możemy, ale przygotujcie się na mocne wrażenia!

Czekamy na Was!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.