Wieczorna Gala


Imprezy towarzyszące - różne formy, różne treści…Każdej edycji konferencji AutoEvent towarzyszą wydarzenia o charakterze rozrywkowym, co roku w innej, nowej odsłonie. Tradycyjnie, na wpół oficjalne rozpoczęcie ma miejsce w późnych godzinach wieczornych w dniu poprzedzającym faktyczną inaugurację konferencji. Charakter spotkania jest połączniem biesiady, zabaw oraz tańca. Atmosfera i tzw. dress code - niezobowiązująco i na luzie.

Pierwszego wieczoru zorganizowana zostanie strefa kibica w związku z rozgrywkami Euro 2020. Wspólnie będziemy kibicować zmaganiom polskiej reprezentacji w meczu z drużyną narodową Szwecji.

Natomiast drugi wieczór AutoEventu jest bardziej oficjalny, w klimatach uroczystej Gali. Wówczas też rozstrzygane są plebiscyty organizowane przez Polską Izbę Motoryzacji i Partnerów. Mają miejsce liczne konkursy, pokazy barmańskie. Część artystyczna to zazwyczaj musicale, koncerty zespołów rokowych, pokazy tańca, itp.
Po części oficjalnej było już mocno, głośno i rockowo. Niemal cała sala pojawiła się na parkiecie gdzie występował zespół OUT OF CONTROL a scena eksplodowała energią i rockowym czadem! Dodatkowo oba wieczory zostały uatrakcyjnione pokazami barmańskimi, które zawsze budzą zainteresowanie i aplauz publiczności.

W latach poprzednich miały miejsce koncerty zespołów rockowych (np. "Poparzeni Kawą 3" czy Antyradio Coverband), występy Grupy Artystycznej Siedem Kotów ze spektaklem "Szpilki - musical z piosenki z lat 50-tych i 60-tych", recital poświęcony Krzysztofowi Klenczonowi, recital Marka Piekarczyka wokalisty zespołu TSA oraz wieczory tematyczne - np. w stylu dzikiego zachodu. Wieczorne imprezy kończą się zazwyczaj dyskoteką z udziałem DJ'a i trwają do białego rana.