Wieczorna Gala


Imprezy towarzyszące - różne formy, różne treści…Każdej edycji konferencji AutoEvent towarzyszą wydarzenia o charakterze rozrywkowym, co roku w innej, nowej odsłonie. W tym roku również zadbamy o to abyśmy mile i atrakcyjnie spędzili ten wieczór.

W latach poprzednich miały miejsce koncerty zespołów rockowych (np. "Poparzeni Kawą 3" czy Antyradio Coverband), występy Grupy Artystycznej Siedem Kotów ze spektaklem "Szpilki - musical z piosenki z lat 50-tych i 60-tych", recital poświęcony Krzysztofowi Klenczonowi, recital Marka Piekarczyka wokalisty zespołu TSA oraz wieczory tematyczne - np. w stylu dzikiego zachodu. Wieczorne imprezy kończą się zazwyczaj dyskoteką z udziałem DJ'a i trwają do białego rana.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.