Tesla na AutoEvent 2019
2019-05-27
Specjalne zaproszenie od Jaśka Meli
2019-05-28

Prezentacja rozwiązań ROER na AutoEvent 2019

Na konferencji AutoEvent 2019 w Rawie Mazowieckiej będzie okazja do poznania samochodu pokazowego wyposażonego w rozwiązania z zakresu odciążania pracownika. Wszystko na samochodzie marki CRAFTER. Zaprezentowane zostaną uniwersalne ramiona 3arm do równoważenia ciężaru szerokiego spektrum narzędzi takich jak wiertarki, szlifierki, klucze pneumatyczne, nitownice, balansery, zgrzewarki, ekstrudery czy głowice pomiarowe.

Będzie również prezentacja GWINTOWNIC ROSCAMAT, które pozwalają na szybkie i precyzyjnie wykonanie operacji gwintowania otworów oraz MANIPULATORY 3ARM – umożliwiające wydajne operacje transportu bliskiego. Dodatkowo – zabudowa dźwiękoszczelna ROER oraz półki kulkowe i rolkowe, które są stosowane w systemach magazynowych.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.