ORLEN PALIWA i ORLEN OIL Partnerami Generalnymi AutoEvent 2019
2019-05-29
Tytuły „Managera Roku 2019” i „Inwestycja Roku 2019” wręczone!
2019-06-17

„Pojazd adaptacyjny” Kordiana Mańkowskiego zaprezentowany na AutoEvent

„Pojazd adaptacyjny” Kordiana Mańkowskiego, absolwenta Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu będzie zaprezentowany podczas wydarzenia „AutoEvent”  od 12 do 14 czerwca br. w Rawie Mazowieckiej. Praca dyplomowa powstała w Katedrze Wzornictwa pod opieką promotora, dr. hab. Dariusza Kuźmy prof. UAP i otrzymała Grand Prix w dziedzinie projektowej w 38.edycji Konkursu na najlepsze dyplomy UAP im. Marii Dokowicz oraz główną nagrodę w konkursie organizowanym przez ASP w Katowicach Design 32 przyznawaną przez rektorów wszystkich państwowych uczelni artystycznych w Polsce.   
Auto Event jest to największe coroczne spotkanie przedstawicieli firm sektora automotive, organizowane nieprzerwanie od 2005 r –  branży samochodowej i pokrewnych, firm zajmujących się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.
Pojazd będzie pokazany dzięki wsparciu Polskiej Izby Motoryzacji, organizatora konferencji oraz firmy Omni 3D.

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.