Patronat honorowy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomagamy również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców.

Zapewniamy również dostęp do instrumentów finansowych, w tym ubezpieczeń oferowanych przez instytucje zrzeszone w Grupie Polskiego Funduszu Rozwoju.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
paih24@paih.gov.pl
Sekretariat Zarządu: +48 22 334 99 05
Recepcja: +48 22 334 99 10

» www.paih.gov.pl


Patronat honorowy

Krajowa Izba Gospodarcza

Krajowa Izba Gospodarcza jest znaczącą i niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc 160 organizacji biznesowych. Współpracuje z większością narodowych izb gospodarczych na świecie i jest członkiem Eurochambres oraz Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. KIG pomaga polskim przedsiębiorcom wejść na rynki międzynarodowe poprzez prowadzenie misji zagranicznych. Organizuje także różne wydarzenia poświęcone tematom ułatwiającym prawidłowe zdefiniowanie wyzwań i zagrożeń jakie stawia przed polskimi firmami gospodarcza sytuacja w kraju i na świecie. Ponadto KIG świadczy szereg usług obejmujących wystawianie świadectw pochodzenia towarów,  legalizację dokumentów handlowych, wystawianie Karnetów ATA oraz innych świadectw i zaświadczeń. Przy KIG działa Sąd Arbitrażowy oraz  Centrum Kreatywności Targowa, które jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego. Wspiera pierwsze kroki stawiane w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu.

ul. Trębacka 4
00-074 Warszawa
tel. +48 22 630 96 00
fax: +48 22 827 46 73
kig@kig.pl

» www.kig.pl


PARTNERZY I WYSTAWCY

PARTNER BRANŻOWY

ANTAL Sp. z o.o.

Antal jest wiodącą firmą w regionie CEE, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w zakresie rekrutacji stałych, consultingu HR oraz outsourcingu. U podstaw naszego sukcesu leży wysoka jakość oferowanych usług oraz ludzie, których kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 26 lat działalności firmy. Tworzymy metody i narzędzia, które przewyższają oczekiwania klientów i standardy rynkowe, będąc jednocześnie liderem zrównoważonej transformacji w branży. 

Oferujemy naszym partnerom biznesowym wiedzę i doświadczenie ekspertów z 10 głównych sektorów, w ramach których zapewniamy usługi dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań. Branżowe ukierunkowanie konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.  

Zakres naszego wsparcia jest bardzo szeroki – od realizacji kompleksowych procesów rekrutacji stałej, poprzez outsourcing usług, w tym RPO i contracting, aż po działania Employer Branding, HR Consulting, a także świadczenie kompleksowej usługi badań i analizy rynku. 

 1. Puławska 2
  02-566 Warszawa
  tel. +48 22 490 43 31
  office@antal.pl

» www.antal.pl


Bej-Pol PPHU

Bej-Pol powstał w 1999 roku, jako firma handlowo usługowa. Firma świadczy usługi marketingowe i zajmuje się pomocą w nawiązywaniu kontaktów, kojarzeniem biznesowym, produktowym w obszarze części i komponentów firm
z zagranicy w Polsce jak i firm z kraju w Europie zachodniej. BEJ-POL dostarcza komponenty do wszystkich obszarów zastosowań przemysłowych, poprzez reprezentowanie swoich partnerów biznesowych: FREUND-DREHTECHNIK, SCHRIEVER-SCHRAUBEN, SCHIESS, SUBTIL GROUP, LUESEBRINK, SCHRAUBENFABRIK SCHMIDT, AKE oraz FAMAR. Te firmy dostarczają szeroką gamę produktów, od elementów toczonych i gwintowanych, przez śruby, wkręty i sprężyny, po zaawansowane technologicznie narzędzia skrawające i obrabiarki CNC.

Wszystkie oferowane wyroby wykonywane są zgodnie z powierzoną dokumentacją i specyfikacją klienta oraz z normą ISO i DIN. Firma BEJ-POL podchodzi indywidualnie do każdego klienta, otaczając go opieką dostosowaną wyłącznie do jego potrzeb.

BEJ-POL PPHU
Jacek Ochocki
ul. A. Mickiewicza 3
98-400 Wieruszów
tel. +48 605585551
e-mail: bejpol@bejpol.pl

» www.bejpol.pl


Cygnus Sp. z o.o. Sp. k.

Cygnus jest producentem wyrobów termoformowanych. Od 15 lat oferujemy opakowania przemysłowe i systemy transportowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Oferujemy szeroką gamę opakowań, pojemników, tacek, opakowań ESD, blistrów, wkładek, przekładek, pokryw, palet. Kompletujemy kompletne i funkcjonalne systemy transportowe. Jesteśmy w stanie zaoferować i zaprojektować dowolne opakowanie z uwzględnieniem wymagań produktowych i logistycznych.


ul. Litewsdka 11/13
80-719 Gdańsk
tel. +48 507087629
arek.piotrowski@cygnus.pl

» www.cygnus.pl


 

PARTNER BRANŻOWY, SPONSOR NAGRODY MOTO-INNOWATOR

EDITEL POLSKA S.A.

Od niemal trzech dekad, znani do tej pory jako Edison S.A., oferujemy usługi Elektronicznej Wymiany Danych (EDI), które stanowią kluczowy element skoordynowanej i ustandaryzowanej wymiany informacji logistycznych pomiędzy firmami.  Od czerwca 2023 roku zmieniliśmy nazwę na EDITEL Polska S.A., co podkreśla naszą przynależność do międzynarodowej grupy EDITEL. Jako członek grupy EDITEL, lidera usług EDI w Europie Środkowo-Wschodniej, do której dołączyliśmy w 2019 roku, jesteśmy w stanie skutecznie łączyć partnerów biznesowych na całym świecie.

Specjalizujemy się w globalnych rozwiązaniach EDI dla branży motoryzacyjnej – sektora, który wymaga sprawnie funkcjonujących procesów logistycznych. Nasze zintegrowane środowisko usługowe EDI, oparte na technologii chmurowej, wspiera setki firm w tej branży. W Polsce EDITEL Polska jest rozpoznawany jako lider EDI w branży motoryzacyjnej. Jako grupa EDITEL wspieramy firmy na wszystkich poziomach łańcucha dostaw – świadczymy usługi dla OEM, dostawców Tier 1 i Tier 2, aż po dostawców materiałów podstawowych.

Przemysł motoryzacyjny to sektor, gdzie sprawnie funkcjonujące procesy mają niezwykle duże znaczenie. Metody takie jak Just-in-Time (JIT), Just-in-Sequence (JIS) czy Lean Production są tu na porządku dziennym. Dodatkowo pojawiające się trendy, takie jak e-mobilność i cyfryzacja, zwiększają złożoność łańcucha dostaw. EDI staje się tutaj wspólnym językiem, który pomaga sprostać tym wyzwaniom.

Chociaż jesteśmy specjalistami w branży motoryzacyjnej, nasze usługi nie ograniczają się tylko do tego rynku. Wspieramy również takie branże jak: sieci handlowe, TSL, DIY, FMCG, HEPAC, kosmetyczno-farmaceutyczną, meblarską czy stolarską.

EDISON S.A.
ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków
tel. +48 12 21 32 300
info@edison.pl

» www.edison.pl
» www.editel.eu


AMBASADOR XXX-LECIA PIM

Exact Systems Sp. z o.o.

Exact Systems Sp z o.o. działa od 2004 r. i jest liderem branży kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Polsce i jedną z największych firm w Europie.

Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa w 13 państwach: w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Francji, Węgrzech, Belgii, Holandii, Chinach, Hiszpanii oraz Portugalii.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z kontrolą jakości dla firm produkcyjnych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz sprawnego i wydajnego funkcjonowania procesów produkcyjnych i logistycznych naszych klientów. Oferta Exact Systems obejmuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jedną z naszych głównych usług jest kontrola jakości i rework. Obejmuje to monitorowanie jakości produktów na każdym etapie produkcji oraz usuwanie usterek i wad, które mogą wystąpić w wyniku kontroli. Oferujemy również usługę rezydenta, która polega na tym, że specjalista działa w imieniu dostawcy na stałe w danym zakładzie produkcyjnym. Zapewnia to szybką komunikację i skuteczną koordynację działań. Centra operacyjne to zarządzane lokalizacje, w których części lub podzespoły mogą być sprawdzane z dala od środowiska produkcyjnego.

Wsparcie Exact Systems obejmuje różne działania mające na celu poprawę jakości produktów i usług klientów. Teraz, dzięki współpracy z SNECI, nasza oferta obejmuje również rozwój dostawców, co jest szczególnie przydatne dla firm, które chcą poszerzyć swoje kontakty biznesowe i wejść na nowe rynki. Przygotowujemy do audytów i certyfikacji takich jak VDA, IATF czy ISO, które oceniają systemy jakości i funkcjonowanie procesów produkcyjnych. Pomagamy nawiązywać nowe relacje biznesowe i rozwijać współpracę.

ul. Ferdynanda Focha 53/5
42-200 Częstochowa
Tel. +48 34 365 58 26

office.pl@exactsystems.com

» www.exactsystems.pl


Sponsor Biesiady

GeoGlobe Polska Sp. z o.o., Sp. K.

Geo Globe Polska (dawniej Kruk i Fischer) to przedsiębiorstwo działające na światowym rynku już od 1993 roku. Specjalnością firmy jest termoformowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Cały proces odbywa się zgodnie z ideą proekologiczną, znajdując zastosowanie w wielu obszarach. Sposób produkcji jest ściśle personalizowany i skoncentrowany na konkretnym kliencie i jego potrzebach. W swoim portfolio Geo Globe Polska może pochwalić się projektami, takimi jak, m.in.: produkcja elementów foteli lotniczych, osłon maszyn i urządzeń oraz tac transportowych na podzespoły. Wszechstronność działania jest możliwa dzięki połączeniu jakości i wytrzymałości z estetyką.
Produktem Geo Globe Polska, na który warto zwrócić uwagę jest również geosiatka komórkowa GEOMAXX(R) – wynik zaawansowanych badań prowadzonych we własnym laboratorium. Geosiatka pozwala na zminimalizowanie kosztów budowy podłoża nie tracąc przy tym na jego odporności.
W maju bieżącego roku firma została wyróżniona jako Ambasador Polskiej Gospodarki 2023 w kategorii Kreator rozwiązań XXI wieku. Wyróżnienie zostało przyznane przez prestiżowe stowarzyszenie Business Center Club, w którego szeregi w 2022 roku wstąpiła Wiceprezes Geo Globe Polska, Dobrochna Kochańska.
Geo Globe świadczy usługi dla branż takich jak:

 • automotive,
 • lotnictwo,
 • przemysł,
 • budownictwo,
 • produkcja sprzętu medycznego,
 • transport.

Przedsiębiorstwo stale się rozwija, skutecznie działa w obszarze eksportu i stawia na innowacyjną produkcję współgrając z zasadami dbałości o środowisko. Sukcesywny rozwój firmy pozwolił na zbudowanie ponad 160 osobowej organizacji, przynoszącej regularne zyski.

ul. Dzieńdziela 30,
43-190 Mikołów
Sekretariat Zarządu – MOB.: +48 696 972 864
tel: +48 32 226 07 96
sekretariat@geoglobe.pl

» www.geoglobe.pl


PARTNER MERYTORYCZNY

InnoCo Sp. z o.o.

InnoCo jest firmą doradczą. Łączymy ludzi, kompetencje, kapitał i pomysły. Budujemy partnerstwa i poszukujemy finansowania, zapewniając, że każde przedsięwzięcie jest realizowane w odpowiednim ekosystemie. Wspólnie z właścicielami oraz zespołami menedżerów i pracowników identyfikujemy scenariusze rozwoju, definiujemy cele i określamy działania, które pozwolą je osiągnąć. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi zarządzania strategicznego, analizy rynku, analizy finansowej i oceny technologii, które elastycznie dostosowujemy do każdej sytuacji. Zawsze w pełni wykorzystujemy naszą praktyczną wiedzę o przemyśle, sektorze usług i rynkach kapitałowych. Przekuwamy wyzwania w wyjątkowe projekty biznesowe dla naszych klientów w Polsce i za granicą.


Stanisława Konarskiego 18c
44-100 Gliwice
Luk Palmen: palmen@innoco-team.com (tel. 503 731 458)
Marcin Baron: baron@innoco-team.com (tel. 506 035 345)

» www.innoco-team.com


PARTNER MERYTORYCZNY

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. działa w Polsce od 1996 roku.
KSSE zapewnia preferencyjne warunki do inwestowania oferując ulgi podatkowe, przygotowane i uzbrojone tereny inwestycyjne oraz wsparcie w procesie inwestycyjnym.
Od 2018 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna udziela wsparcia jako zarządzający obszarem w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) to w ostatnich latach najlepsza strefa w Polsce, Europie i nr 2 na świecie, według Financial Times. Działa tu blisko 540 firm, które zainwestowały już ponad 44 mld zł i utworzyły 90 tys. miejsc pracy.
KSSE S.A. zajmuje ponad 2,6 tys. hektarów, w województwach śląskim, opolskim i małopolskim. Większość  z nich położona jest w pobliżu międzynarodowych korytarzy transportowych: wschód-zachód (Lwów-Wrocław-Berlin) i północ-południe (Gdańsk-Cieszyn-Bratysława) oraz węzła autostrad A1 i A4.

Wojewódzka 42
40-026 Katowice
ksse@ksse.com.pl

» www.ksse.com.pl


Partner Generalny, Sponsor Nagrody Menedżer Roku

Personnel Service S.A.

Personnel Service to spółka wyspecjalizowana w rozwiązaniach HR. Główne obszary działania to rekrutacje pracowników z Ukrainy na potrzeby pracodawców w Polsce, outsourcing, praca tymczasowa, a także rekrutacje stałe i specjalistyczne dla branż IT i medycyna. Personnel Service współpracuje z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego. Spółka posiada własny dział legalizacji w Polsce, liczne oddziały na Ukrainie, działa również w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii oraz Finlandii.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
tel. +48 71 757 22 08
biuro@personnelservice.pl

» www.personnelservice.pl


Shapers’ Polska Sp. z o.o.

Jest dużą, nowoczesną firmą z doświadczeniem od 1997 roku.  

Shapers’ Polska Sp. z o.o. jest uznanym producentem form wtryskowych o masie od 5 do 55 ton, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, a także wykonawcą usług modyfikacji i serwisu form i narzędzi dla różnorodnych branż i gałęzi przemysłu. 

Dla Shapers’ Polska najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z usług, dlatego też firmę wyróżnia szybka reakcja na potrzeby klienta, a także dostosowanie usług do jego indywidualnych oczekiwań. 

Firma zapewnia klientom wsparcie techniczne, wykwalifikowany zespół specjalistów, szerokie możliwości obróbcze, profesjonalne zarządzanie projektami, wysoką jakość potwierdzoną certyfikatem ISO 9001 oraz terminowość wykonania.

Firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym:  

 • Frezarki CNC 5 -cio osiowe
 • Elektrodrążarki
 • Wycinarki drutowe
 • Wtryskarka KM 2700

Rynkowska 9
85-503 Bydgoszcz
tel.: +48 52 32 00 900
info-poland@shapersgroup.com

» www.shapersgroup.com

 

PARTNER MERYTORYCZNY

Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing

Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (SA&AM) jest klastrową inicjatywą działającą na rzecz rozwoju branży motoryzacyjnej na terenie województwa śląskiego oraz sąsiednich województw. Klaster SA&AM, który koordynowany jest przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, poprzez swoje działania wspiera rozwój kompetencji przedsiębiorstw i ich pracowników
oraz tworzy dogodne warunki do rozwoju i powstawania nowych inwestycji w sektorze motoryzacyjnym. Klaster SA&AM posiada status Krajowego Klastra Kluczowego, jako klaster o istotnym znaczeniu dla gospodarki kraju i wysokiej konkurencyjności międzynarodowej.
W 2023r. jako pierwszy klaster motoryzacyjny i drugi klaster w Polsce zdobył najwyższy certyfikat Gold Label, przyznawany przez The European Secretariat for Cluster Analysis (ESCA) za jakość zarządzania klastrem.

ul. Rybnicka 29
44-100 Gliwice
biuro@silesia-automotive.pl

» www.silesia-automotive.pl


Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.