Things To Consider When Purchasing A Course By essay Service
2021-07-07
Stanowisko symulatora spawania na AutoEvent 2021!
2021-08-18

KSSE oraz klaster SA&AM partnerami merytorycznymi konferencji AutoEvent

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.- w ostatnich latach najlepsza strefa w Polsce, Europie i nr 2 na świecie oraz Krajowy Klaster Kluczowy Silesia Automotive & Advanced Manufacturing- Partnerami Merytorycznymi konferencji AutoEvent 2021.

Klaster SA&AM, który zrzesza ponad 150 firm z branży motoryzacyjnej, zatrudniających ok. 45 tys. osób i generujących obroty ponad 55 mld zł, wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem Członków Klastra wnosi istotny wkład merytoryczny w coroczne spotkanie przedstawicieli branży AutoEvent.

Europejska Motoryzacja – „Carmagedon” czy „Transformers”? – to główne hasło tegorocznego spotkania sektora przemysłu motoryzacyjnego. Odbędzie się w Zawierciu w dniach 31 sierpnia – 1 września  w hotelu VillaVerde. Wszystko jeszcze w reżimach sanitarnych, jednak w końcu twarzą w twarz a nie on-line. Z pewnością, po tak długim czasie ograniczeń, jest o czym rozmawiać.

Ekonomia do góry nogami – koniec „słusznych teorii”. Dlaczego „stare teorie ekonomiczne” nie działają? Zielony Ład – Propozycja Komisji Europejskiej “Fit for 55”. Odpowiedzi na zerwane łańcuchy dostaw. Kompetencje dla branży motoryzacyjnej – nowy pracownik ASAP oraz rynek pracy, czyli sytuacja w sektorze „automotive” a trendy demograficzne. To tytuły głównych bloków tematycznych.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zostaną rozstrzygnięte plebiscyty „Menedżer Roku” i „Inwestycja Roku”.

Na stronie internetowej konferencji trwa rejestracja uczestników.

Cieszymy się, że będziemy mogli się wreszcie zobaczyć po długim czasie!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.