Przeżyjmy Autoevent 2019 jeszcze raz
2019-08-01
Nareszcie spotkanie sektora Automotive! Mówi Jacek Taczała z Mitsubishi Electric, Partner Branżowy
2021-08-11

KSSE oraz klaster SA&AM partnerami merytorycznymi konferencji AutoEvent

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.- w ostatnich latach najlepsza strefa w Polsce, Europie i nr 2 na świecie oraz Krajowy Klaster Kluczowy Silesia Automotive & Advanced Manufacturing- Partnerami Merytorycznymi konferencji AutoEvent 2021.

Klaster SA&AM, który zrzesza ponad 150 firm z branży motoryzacyjnej, zatrudniających ok. 45 tys. osób i generujących obroty ponad 55 mld zł, wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem Członków Klastra wnosi istotny wkład merytoryczny w coroczne spotkanie przedstawicieli branży AutoEvent.

Europejska Motoryzacja – „Carmagedon” czy „Transformers”? – to główne hasło tegorocznego spotkania sektora przemysłu motoryzacyjnego. Odbędzie się w Zawierciu w dniach 31 sierpnia – 1 września  w hotelu VillaVerde. Wszystko jeszcze w reżimach sanitarnych, jednak w końcu twarzą w twarz a nie on-line. Z pewnością, po tak długim czasie ograniczeń, jest o czym rozmawiać.

Ekonomia do góry nogami – koniec „słusznych teorii”. Dlaczego „stare teorie ekonomiczne” nie działają? Zielony Ład – Propozycja Komisji Europejskiej “Fit for 55”. Odpowiedzi na zerwane łańcuchy dostaw. Kompetencje dla branży motoryzacyjnej – nowy pracownik ASAP oraz rynek pracy, czyli sytuacja w sektorze „automotive” a trendy demograficzne. To tytuły głównych bloków tematycznych.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zostaną rozstrzygnięte plebiscyty „Menedżer Roku” i „Inwestycja Roku”.

Na stronie internetowej konferencji trwa rejestracja uczestników.

Cieszymy się, że będziemy mogli się wreszcie zobaczyć po długim czasie!