W oku kamery: AutoEvent 2023
2023-07-10
Generał Bogusław Pacek prelegentem konferencji AutoEvent 2024
2024-03-28

Gość specjalny AutoEvent 2024

Z dumą ogłaszamy, że Gościem Specjalnym konferencji AutoEvent będzie Profesor Bogdan Góralczyk, profesor zwyczajny w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego oraz były dyrektor (2016-20).
 
Profesor Bogdan Góralczyk to nie tylko ceniony politolog, sinolog i doświadczony dyplomata, ale również znany publicysta i autor wielu książek i publikacji. Jego bogate doświadczenie dyplomatyczne obejmuje m.in. funkcję ambasadora RP na Tajlandii, Filipinach i w Związku Mjanma (d. Birma) w latach 2003-2008.
 
Ostatnie publikacje Pana Profesora, takie jak „Wielki Renesans. Chińska transformacja i jej konsekwencje”, czy „Złota Ziemia roni łzy – esej birmański”, są źródłem wiedzy na temat Chin i Azji, problemów globalnych oraz Węgier.
 
Podczas AutoEvent Profesor Góralczyk oceni przyszłość europejskiego sektora motoryzacyjnego, zwracając uwagę na rolę Chin w gospodarce światowej, kontekst technologiczny rywalizacji międzynarodowej oraz dostępność kluczowych surowców niezbędnych dla rozwoju elektromobilności.

Nie przegap tej unikalnej okazji, aby posłuchać wykładu jednego z najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie geopolityki, technologii i stosunków międzynarodowych!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.