Nareszcie spotkanie sektora Automotive! Mówi Daniel Ozon, Wiceprezes Stowarzyszenia Polski Wodór, Prelegent
2021-08-11
Rozmowa z Menedżerem Roku 2020, Zbigniewem Sikorą
2021-09-20

BoB, czyli Balluff on Board na AutoEvent 2021!

Bus demonstracyjny, znany jako BOB (Balluff on Board), rusza w kolejną trasę po Europie. Jednym z miejsc, które odwiedzi jest AutoEvent – konferencja dla przemysłu motoryzacyjnego.

Będzie można skorzystać z wyjątkowej szansy całkowicie bezpłatnych szkoleń z rozwiązań automatyki przemysłowej, przetestować technologie i dowiedzieć się więcej o tematach takich jak:

– Jak wykorzystać potencjał czujników IO-Link oraz jak korzystać z danych procesowych i usługowych. Czy można prowadzić skuteczną diagnostykę i ograniczyć ilość okablowania. Do czego służą moduły sieciowe Profinet?

– Systemy RFID z całą gamą zmiennie łączonych komponentów LF, HF i UHF dla doskonałej przejrzystości procesu.

– Przetwarzanie obrazu Bild Industrial – łatwiejsze niż kiedykolwiek wdrożenie i zapewnienie jakości

– Jak działy utrzymania ruchu mogą skorzystać na systemie wizualizacji procesu dzięki lampkom sygnalizacyjnym SmartLight i SmartLight Indicator.

 – Jak, dzięki IO-Link łatwo zintegrować systemy bezpieczeństwa skutecznie zapobiegające wypadkom.

– Szeroki zakres zastosowań czujników optoelektronicznych, indukcyjnych, pomiarowych i wielu innych, a także technologii procesowej do rejestracji ciśnienia, przepływu i temperatury

– Czy jest metoda monitorowania stanu maszyn, która pozwala na predykcyjne utrzymanie ruchu i zwiększenie wydajności całego zakładu, czyli sprawdź co potrafią nowe typy czujników: BCM i IIOT

– Co dają aplikacje oparte na idei Przemysłu 4.0 takie jak Easy Access czy E-paszport narzędzia.

BOB, choć wypełniony po brzegi technologiami, jest bardzo kompaktowy, dzięki czemu zmieści się na każdym firmowym parkingu. Przyjeżdża na miejsce z ekipą ekspertów, którzy prowadzą demonstracje i odpowiadają na pytania.

Taka okazja już w dniach 31 sierpnia – 1 września w hotelu VillaVerde w Zawierciu!

Chcesz wiedzieć więcej - zapisz się do newslettera!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Polską Izbę Motoryzacji, w celu otrzymywania aktualności oraz treści marketingowych związanych z konferencją Autoevent, którego jest organizatorem, za pomocą wiadomości e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust.