AutoEvent 2022: Innowacyjny sposób na rekrutację pracowników
2022-07-27
AutoEvent 2023 – Business Mixer
2023-06-13

AutoEvent 2023: Comarch EDI

Systemy elektronicznej wymiany dokumentów w branży automotive już teraz odgrywają dużą rolę. Natomiast od 1 lipca 2024 czynni podatnicy VAT będą musieli wdrożyć w swojej firmie integrację z KSeF, rządowym systemem do wymiany e-faktur. W największych firmach, posiadających wiele systemów informatycznych koniecznych do zintegrowania oraz wymieniających bardzo dużo faktur, znalezienie odpowiedniej platformy EDI do integracji z KSeF może być wyzwaniem.

Comarch EDI to rozwiązanie do elektronicznej wymiany danych, które zostało opracowane przez firmę Comarch, czołowego dostawcę oprogramowania biznesowego i usług informatycznych. Comarch EDI umożliwia bezpieczną i zautomatyzowaną wymianę dokumentów handlowych pomiędzy partnerami biznesowymi, takich jak faktury, zamówienia, potwierdzenia odbioru, noty dostawy itp.

W przypadku branży automotive, Comarch EDI jest szczególnie przydatny ze względu na złożoność procesów i duże ilości transakcji między partnerami handlowymi. Dzięki Comarch EDI firmy z sektora motoryzacyjnego mogą zautomatyzować procesy zamówień, fakturowania, dostaw i innych dokumentów, co prowadzi do skrócenia czasu realizacji zamówień, redukcji błędów oraz poprawy efektywności.

Więcej o tym rozwiązaniu dowiecie się bezpośrednio od przedstawicieli Comarch, którzy będą na Państwa czekać podczas konferencji AutoEvent, w Arłamowie w dniach 20-22 czerwca 2023. Zapraszamy!