Partnerzy branżowi

Cold Jet

Partnerem branżowym konferencji AutoEvent 2018 została firma Cold Jet, która jest światowym liderem w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowujący niezawodne systemy czyszczenia. Firma posiada główną siedzibę w USA, w stanie Ohio, biura w Azji oraz Europie, w tym zakład produkcyjny w Polsce mieszczący się w Obornikach.  Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w tej technologii, firma Cold Jet oferuje rozwiązania z zastosowaniem suchego lodu dla motoryzacji, przetwórstwa tworzyw sztucznych, odlewnictwa, sektora medycznego i farmaceutycznego, przemysłu spożywczego i wielu innych. Oparta na idei tworzenia opłacalnych, przyjaznych dla środowiska i zaawansowanych technologicznie systemów w zakresie suchego lodu, firma Cold Jet pragnie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w tej dziedzinie oferując m. in. opatentowaną technologię MicroParticle – mikrocząsteczek rozdrobnionego suchego lodu. Suchy lód wielkości cukru, dociera do najbardziej trudnodostępnych miejsc. Jest wystarczająco delikatny, by precyzyjnie czyścić bez obawy o uszkodzenie powierzchni. Rozwiązania do czyszczenia firmy Cold Jet pomagają sprostać coraz bardziej restrykcyjnym wymaganiom dotyczącym jakości (6-Sigma, Kaizen, 5S, TMP) również w branży motoryzacyjnej, obniżając znacznie roczne koszty utrzymania m. in. form w czystości. Urządzenia Cold Jet pozwalają zoptymalizować procesy produkcji poprzez redukcję czasu czyszczenia nawet o 70%. Firma Cold Jet zauważa rosnące zapotrzebowanie na zautomatyzowane systemy czyszczenia zarówno online, jak i offline, oferując w pełni zintegrowane stacje czyszczenia w ramach ciągłego procesu produkcyjnego. Automatyczne systemy przygotowania powierzchni zostały zaprojektowane celem podniesienia jakości i obniżenia kosztów operacyjnych dla producentów posiadających linie do automatycznego malowania. Siłą firmy Cold Jet jest globalna wiedza w połączeniu z lokalną dostępnością poprzez biura i sieć partnerów biznesowych na całym świecie. Dzięki temu firma oferuje wsparcie 24H/7 w obszarach sprzedaży, pomocy technicznej oraz kompleksowej obsługi klienta.

Cold Jet Sp. z o.o.
ul. Łukowska 12
64-600 Oborniki
tel: +48 798 33 88 00
e-mail: info.eu@coldjet.com
www.coldjet.pl


BALLUFF

Firma posiada ponad 90-letnią tradycję, jest wiodącym specjalistą i uznanym partnerem w branży automatyki przemysłowej. Globalne doświadczenie w automatyce pozwala oferować innowacyjne czujniki do wykrywania obiektów, pomiaru odległości, kąta nachylenia, ciśnienia oraz systemy identyfikacji przemysłowej. Pełny asortyment firmy obejmuje zoptymalizowane technologie komunikacyjne w tym RFID, sieciowe jak IO-Link, wraz ze zintegrowanym systemem bezpieczeństwa i szeroki wybór akcesoriów.

Firma BALLUFF obecna w Polsce od 1998 roku, reprezentowana jest w 56 krajach, posiadając biura sprzedaży, ośrodki R&D oraz 9 zakładów produkcyjnych, utrzymując silną pozycję na wszystkich kontynentach.

Balluff Sp. z o.o.
ul. Graniczna 21A
54-516 Wrocław
tel. 48 71 382-09-00
www.balluff.com


Sponsor biletów

Data Interchange

Od 1986 roku Data Interchange jest wiodącym producentem rozwiązań w zakresie integracji B2B i elektronicznej wymiany danych (EDI).Jako międzynarodowy INTEGRATOR i twórca OFTP i OFTP2 dla przemysłu motoryzacyjnego dostarczamy efektywne rozwiązania dla wielu tysięcy zadowolonych klientów. Posiadamy biura i partnerów na całym świecie, dzięki czemu możemy wspierać naszych klientów niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jesteśmy członkiem: ODETTE, GALIA, AIAG. Posiadamy Certyfikat ISO 9001 i ISO 27001.

Rozwiązania Data Interchange pozwalają zautomatyzować procesy biznesowe w różnych obszarach łańcucha dostaw doprowadzając do istotnego skrócenia cyklu zamówienie-sprzedaż-fakturowanie-dostawa –zapłata oraz uzyskanie znacznych oszczędności. Dostarczamy rozwiązanie dostosowane do wymagań małych, średnich i dużych przedsiębiorstw umożliwiając bezpieczną i szybką wymianę dokumentów biznesowych między setkami tysięcy partnerów handlowych niezależnie od wymaganego protokołu komunikacyjnego, standardu EDI , sieci połączeń i ERP.

 

Data Interchange sp. z. o.o.
ul. Chorzowska 150, Silesia Business Park
40-101 Katowice
tel. 48 32 784 1236
www.datainterchange.com